zestaw do przedłużania rzęs nanolash

Sztuczne rzęsy w kępkach od Nanolash – jak sprawdziły się u mnie?

Ze sztucznych rzęs na paskach korzystałam bardzo długo. Efekt malowania moich, naturalnych włosków tuszem nigdy nie był dla mnie zadowalający. Jednak codzienne zakładanie, a następnie zdejmowanie pasków rzęs było uciążliwe. Właśnie dlatego zdecydowałam się przetestować kępki DIY Eyelash Extensions od Nanolash!

Są to kępki do samodzielnej aplikacji, a producent obiecuje, że utrzymają się one nawet przez 5 dni w nienaruszonym stanie. Zamówiłam więc pierwsze opakowanie kępek do domowego przedłużania rzęs. Znajduje się w nim 36 kępek, co – według producenta – ma wystarczyć na około 4 aplikacje. Sprawdziłam to!

Kępki DIY Eyelash Extensions od Nanolash – pierwszy kontakt z gotowymi kępkami

W opakowaniu znajdują się gotowe kępki do przedłużania rzęs. Wybrałam jeden spośród 8 modeli, który najbardziej mi odpowiadał. Do mojej dyspozycji były rzęsy w rozmiarze 10, 12 i 14 mm.

Zauważyłam, że producent oferuje także zestaw do przedłużania rzęs w domu. Składa się on z sealera, bondera, aplikatora ze stali nierdzewnej i removera Nanolash.

Po wyjęciu z opakowania rzęs do przedłużania DIY zaskoczyła mnie ich miękkość i lekkość. Włoski był naturalnie podkręcone, a pasek czarny i elastyczny. To według mnie największa zaleta. Elastyczny pasek pozwolił mi perfekcyjnie dopasować kępkę, a czarny kolor ukrył łączenie.

rzęsy bondingowe do przedłużania w domuPierwsza, domowa aplikacja rzęs od Nanolash – wrażenia

By dowiedzieć się, jak przyklejać sztuczne rzęsy w domu, zerknęłam od instrukcji producenta, gdzie wszystko było świetnie wyjaśnione. Tak więc od razu zabrałam się do pracy. Sztuczne rzęsy w kępkach aplikowałam w następujący sposób:

  • nałożyłam cienką warstwę kleju na rzęsy;
  • chwyciłam pęsetą kępkę i przymocowałam ją około 1 mm od linii rzęs;
  • docisnęłam kępkę – dla pewności!

Muszę przyznać, że są to najłatwiejsze w aplikacji sztuczne rzęsy w kępkach, jakie tylko testowałam. Producent deklaruje, że można zamocować je przy linii rzęs w jedynie 10 minut. Potwierdzam – jako kompletny amator w tej dziedzinie, nie miałam z aplikacją najmniejszych problemów.

samodzielne przedłużanie rzęs efekty

Samodzielne przedłużanie rzęs z kępkami od Nanolash było bardzo proste. Model Flirty idealnie pasował do moich oczu. 

Samodzielne przedłużanie rzęs – ile wytrzymała moja aplikacja?

Ponownie odwołując się do obietnic producenta, zauważyłam, że deklaruje on trwałość jednej aplikacji do 5 dni. Tak się złożyło, że czekał mnie służbowy wyjazd na tydzień. Zaryzykowałam i wykonałam aplikację na dzień przed wyjazdem.

Przez cały ten czas starałam się pielęgnować kępki do samodzielnej aplikacji. Wykonywałam delikatny, ale staranny demakijaż oka, a także przy pomocy szczoteczki przeczesywałam sztuczne włoski. Po powrocie do domu rzęsy dalej prezentowały się w sposób spektakularny. Moim zdaniem, udało mi się przedłużyć ich trwałość również poprzez spanie na plecach.

Mogę powiedzieć, że są to najtrwalsze kępki do przedłużania rzęs, jakie miałam przyjemność zaaplikować.

Wykorzystałam kępki DIY Eyelash Extensions ponownie – czy się to udało?

Producent deklaruje, że kępki DIY Eyelash Extensions nadają się do jednorazowego użytku. Pomyślałam jednak, że mogę spróbować skorzystać z nich ponownie. Zdecydowałam się więc zdjąć sztuczne rzęsy do domowej aplikacji. Skorzystałam z removera Nanolash, który szybko uporał się z klejem.

Po zdjęciu kępek moje naturalne rzęsy były w nienaruszonym stanie. Delikatnie usunęłam resztki kleju z paska i przyjrzałam się kępkom:

  •  pojedyncze włoski nie wypadły czy nie wykręciły się w drugą stronę;
  •  elastyczny pasek nie był uszkodzony;
  •  kępki nie zmieniły swojego pierwotnego kształtu.

Zdecydowałam się więc zaaplikować je ponownie i… udało się! Efekt był dokładnie taki sam, jak za pierwszym razem.

Domowe przedłużanie rzęs z kępkami Nanolash – ocena końcowa

Domowe przedłużanie rzęs do tej pory wydawało mi się niemożliwe. Jednak kępki DIY Eyelash Extensions pokazały mi, jak bardzo się myliłam. Są to najlepsze kępki rzęs, jakie tylko aplikowałam, a dodatkowo wyróżniają się ponadprzeciętną trwałością.

Jeśli Wy również szukacie sposobu na łatwe przedłużanie rzęs w domu, to z czystym sumieniem polecam gotowe kępki rzęs od Nanolash. Wystarczy 10 minut, by odmienić spojrzenie!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Mogą Ci się spodobać