Konturówka do oczu Clinique, Quickliner for Eyes

Kreski na powiekach będą niezwykle modne w sezonie wiosna – lato 2015. Wizażyści i makijażyści podsuwają nam pomysły na modny makijaż. Oczy będą wyglądać trendy, jeżeli użyjemy neonowych, jaskrawych i błyszczących kolorów. Możemy również wybierać pomiędzy namalowaniem kreski na górnej lub dolnej powiece. Grubość, kształt i wielkość zależą tylko i wyłącznie od naszych inwencji twórczych. Jednak najmodniejsze będą kreski, które pokrywają połowę ruchomej powieki. Jednak hitem tego sezonu będą kosmetyki do makijażu oczu we wszystkich odcieniach koloru niebieskiego.

Jeżeli jeszcze nie masz kredki do oczu, zakupić możesz tę marki Clinique, Quickliner for Eyes. Możesz jej używać jako standardowej konturówki albo cieni do powiek. Odcień naniesiony na powieki rozetrzesz gąbeczką przytwierdzoną do jednego z końców kosmetyku. Jeżeli chcesz stworzyć jednokolorowe smoky eyes, nałóż kilka warstw Quickliner for Eyes; nowo położone rozetrzyj i zblenduj gąbką.

Kredka do oczu Quickliner for Eyes marki Clinique została przebadana dermatologicznie, co oznacza, że może być stosowana przez alergików, osoby noszące szkła kontaktowe lub takie, których skóra powiek i wokół oczu jest wrażliwa i skłonna do podrażnień. Kolor Quickliner for Eyes utrzymuje się bardzo długo na powiekach, nie wyciera się i nie blaknie. Konturówka do oczu ma lekką konsystencję i jest dość miękka. Dzięki takim właściwościom kredka dobrze rozprowadza się i nadaje powiekom ładny wygląd.

Konturówkę do oczu Quickliner for Eyes marki Clinique kupimy w następujących kolorach: Roast Collee, Smoky Brown, Black/ Brown, Really Black, Moss, Blue/ Grey, Indigo, Grape. Waga każdej kredki do oczu wynosi trzy gramy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Mogą Ci się spodobać