Pędzle do makijażu Zoeva Bamboo Luxury Set dla wegan

Co pędzle do makijażu mają wspólnego z weganami? Okazuje się, że bardzo wiele. Bo kim są weganie? To tacy ludzie, którzy nie jedzą mięsnych produktów oraz takich, które są zwierzęcego pochodzenia. Ostatnio słyszy się również o kosmetykach dla wegan. Muszą one zawierać tylko i wyłącznie składniki pochodzenia roślinnego lub mineralnego. I właśnie takie są pędzle do makijażu Zoeva Bamboo Luxury Set. Rączki wykonane są z bambusa, a włosie z taklonu, syntetycznego materiału. W zestawie, oprócz pędzli, dostajemy także brązowo – złotą tubę z tekturki, która służy do ich przechowywania (możemy ją wykorzystać jako stojak na pędzle) oraz kosmetyczkę.

Pędzli w zestawie Zoeva Bamboo Luxury Set znajdziemy osiem: pięć do makijażu twarzy, a trzy do makijażu oczu. Akcesoria są bardzo starannie wykonane. Bambusowe rączki są wytrzymałe, miękkie i wygodne; dobrze układają się w dłoni, ułatwiając wykonanie makijażu. Syntetyczne włosie jest dość sztywne i zbite, dzięki czemu na pędzelki nabieramy tyle kosmetyku, ule potrzebne jest nam do pomalowania buzi; również na skórę aplikujemy wystarczającą ilość produktu. Syntetyczne włosie w pędzelkach nie powinno uczulać; alergie wywoływały pędzle z naturalnym włosiem. Dlatego zestaw marki Zoeva może być idealny dla wegan.

W skład Zoeva Bamboo Luxury wchodzą: 103 Defined Buffer (do nakładania podkładu), 105 Highlight (do nakładania rozświetlacza), 109 Face Paint (do konturowania), 128 Cream Cheek (do pudru, różu, bronzera), 142 Concealer Buffer (do korektora), 227 Soft Definer (do nakładania i rozcierania cieni), 234 Classic Shader (do nakładania cieni na całą powiekę dolną i górną), 317 Wing Liner (do eyelinera, do brwi i do rozcierania kreski).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Mogą Ci się spodobać