Najlepsza wodoodporna kredka do oczu

W makijażu oczu najczęściej stawiamy na maskarę i kredkę do oczu. To połączenie może sprawić, że nasze spojrzenie będzie wyraziste. Jeśli jeszcze nie mamy ulubionego kosmetyku do robienia kresek wokół powiek, to zapoznajmy się z marką Yves Rocher, która ma w swoim asortymencie wodoodporną kredkę, która przypadnie do gustu każdej kobiecie.

“Stylo Regard Waterproof” to kosmetyk, który może zmienić spojrzenie każdej z nas. A wszystko dzięki bogatej gamie kolorystycznej. Możemy wybrać nie tylko tradycyjną czerń, ale także butelkową zieleń, granat, błękit, turkus czy złoty beż.

Wkład kosmetyku jest wykręcany, co jest bardzo wygodne, bo nie musimy strugać produktu, ale uwaga w składzie zestawu jest temperówka! Od razu zadajemy sobie pytanie, po co? Przecież kosmetyk jest wykręcany. Śpieszę z wyjaśnieniem. Dołączona strugaczka nie ma za zadania temperować kredki, ale ją wyprofilować. To innowacyjne działanie, bo zazwyczaj nie mamy wpływu na kształt naszych produktów do oczu.

Kolejnym plusem jest konsystencja, która jest na tyle miękka, że podczas nakładania mamy wrażenie jakbyśmy rysowały kremem. Taka forma produktu pozwala nam kontrolować intensywność koloru. A dzięki wodoodpornemu działaniu możemy spokojnie iść na melodramat do kina, bez obawy, że gdy uronimy łezkę, to kosmetyk spłynie po naszych policzkach. Nic takiego się nie wydarzy.

Nie ma się co zastanawiać nad zakupem tej kredki. Ma ona nie tylko poręczne opakowanie i intensywny, trwały kolor, ale jest także bardzo wydajna. 0,3 g wystarczą na kilka miesięcy użytkowania. Jest to kosmetyk, który zdecydowanie powinien znaleźć się w kosmetyczce każdej kobiety. Gdy raz go użyjemy, to nie będziemy chciały żadnych innych zamienników.

Look how we write essay writing essays here – buy essay, welcome. Also we write essay writer essays here.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Mogą Ci się spodobać