Jak używać fixera do utrwalenia makijażu?

Każda kobieta przed wielkim wyjściem, czy ważną imprezą starannie przygotowuje swój makijaż. Ale co z tego, że będziemy miały piękny make-up wychodząc z domu, jak po kilku godzinach nic z niego nie zostanie? Warto o tym wcześniej pomyśleć i kupić produkt, który utrwali nasz wygląd. Najlepszą marką, która wypuszcza na rynek tego typu produkty jest Kryolan.

To firma, która produkuje kosmetyki do wykonywania profesjonalnego makijażu. Dlatego w ich ofercie znajdziemy kilka wersji fixerów, które utrwalają nasz makijaż nawet na całą dobę! Nic dziwnego, że ich specyfiki są pożądane przez rzeszę kobiet. Niestety z ich dostępnością, nie jest tak kolorowo. Produkty można zakupić właściwie tylko za pośrednictwem internetu. Ich najlepszy spray do makijażu kosztuje od 50 do 100 zł, w zależności od pojemności. Ale nie jest to wygórowana cena, jak na takie działanie.

Kryolan ma formę zbliżoną do lakieru do włosów, a jego używanie jest banalnie proste. Na początek wykonujemy nasz makijaż. Gdy już jesteśmy pomalowane, to możemy spsikać naszą twarz fixerem. Pamiętajmy, aby zachować odpowiedni odstęp, czyli około 40 cm. Na naszej buzi musimy poczuć tylko delikatną mgiełkę, a nie krople kosmetyku. Tylko wtedy użycie utrwalacza nie pozostawi na naszym make-upie żadnych śladów. Po zakończeniu aplikacji możemy cieszyć się makijażem przez całą noc. Nie tylko nie zmyje się on z twarzy, ale nie będzie też brudził naszych ubrań.

Kosmetyk ma same zalety. Ale warto wspomnieć, że nie można go używać codziennie, bo może zapychać nasze pory i po pewnym czasie, stan naszej cery się pogorszy.

Gdy idziemy na imprezę, Sylwestra, wesele czy może same bierzemy ślub, to nie zapominajmy o odpowiednim utrwaleniu makijażu. Tylko wtedy będziemy mogły przez całą noc się bawić, nie martwiąc się o to, w jakim stanie jest nasz make-up.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Mogą Ci się spodobać