Wielofunkcyjna paleta od Bobbi Brown

Chyba każda kobieta lubi mieć dużo kosmetyków. Ale jednocześnie chciałybyśmy, żeby nasza kolekcja nie zajmowała niepotrzebnie dużo miejsca. Dlatego lubimy produkty, które są kompleksowe i kompaktowe. Należy do nich paletka marki Bobbi Brown “Pretty Powerful Palette”.

To kosmetyk dostępny na całym świecie. Kobiety go pokochały za to, że w jednym miejscu mają cienie do powiek, błyszczyk, róż i szminkę. W dodatku wszystkie produkty są umieszczone w pięknej i poręcznej paletce, która zmieści się do torebki. I tak naprawdę jedynym minusem jest brak jakiegokolwiek pędzelka.

W zestawie znajdziemy 4 cienie do powiek w najczęściej używanych kolorach. Będzie tam np.: róż, brąz, odcień cielisty i połyskujący łosoś. Ich jakoś jest zadowalająca. Nie wałkują się na powiece i nie osypują. Są dosyć trwałe, ale po około 5 godzinach warto sprawdzić, czy wszystko wygląda tak jak powinno.

Najwięcej miejsca w pudełeczku zajmuje róż do policzków. Ma on odcień jasnego różu. Nie ma w nim żadnych brokatowych drobinek, więc świetnie się nadaje do codziennego makijażu. Nakładając go na policzki uzyskamy efekt zdrowej i młodej cery.

Na koniec znajdziemy jeszcze dwa błyszczyki i szminkę. Nadają ustom delikatny różowy odcień. W większości mają matowe wykończenie. Tylko jeden z błyszczyków ma w sobie delikatne drobinki, które subtelnie rozświetlają usta. Ich konsystencja jest dosyć tępa, więc warto je nakładać pędzlem. Ich trwałość nie jest już tak dobra jak cieni. Wytrzymają na ustach zaledwie 3 godziny. Po tym czasie konieczna jest poprawka make-upu.

Całość jest bardzo zachęcająca do wypróbowania, ale cena zestawu może odstraszyć. W perfumeriach dochodzi do nawet 300 zł. W sklepach internetowych różnica nie jest specjalnie większa. I tak musimy liczyć się z kosztem około 200 zł. Może to być dla wielu kobiet zbyt wygórowana kwota.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Mogą Ci się spodobać