maskara do brwi nanobrow

Nanobrow Shape Mascara – moja ulubiona maskara do brwi

Hej, wszystkim,

W ostatnim czasie przetestowałam naprawdę dużo kosmetyków do brwi. Większość z nich okazała się być nietrafionym zakupem i rozczarowała mnie, ale jeden kosmetyk naprawdę zasługuje na uwagę. Mowa o Nanobrow Shape Mascara!

Jako jedyny z przetestowanych przeze mnie produktów spełnił moje wymagania i pozytywnie zaskoczył swoim działaniem.

Jeśli zależy Wam na idealnie podkreślonych brwiach i macie już dosyć szukania „tego jedynego” kosmetyku, polecam się zapoznać z maskarą od Nanobrow.

Czym wyróżnia się Nanobrow Shape Mascara?

Dotychczas podkreślałam brwi metodą „na mydło” i byłam zadowolona, jednak uznałam, że pora spróbować czegoś nowego. Los padł na maskary. Większość z tych, które kupowałam, sklejały moje włoski i pozostawiały niechciane grudki, ale nie maskara od Nanobrow.

Ten kosmetyk idealnie rozdzielił i wyczesał brwi, a także sprawił, że stały się pełne blasku. Jestem naprawdę zaskoczona!

Moje brwi dzięki maskarze od Nanobrow są podkreślone w naturalny sposób i, co najważniejsze, utrwalone praktycznie na cały dzień. Już nie muszę pamiętać o tym, by robić jakiekolwiek poprawki makijażu.

Poza tym daję naprawdę duży plus za dodatek krzemu w składzie. Uwielbiam kosmetyki, które jednocześnie stylizują i pielęgnują brwi. Tego właśnie było mi trzeba!

Odcienie Nanobrow Shape Mascara – który wybrałam?

Maskara od Nanobrow powstała w trzech odcieniach:

  • Light Brown
  • Brown
  • Black

Ja sięgnęłam po light brown. Nie miałam wątpliwości co do tego, że ten odcień będzie dla mnie odpowiedni. Sprawdził się idealnie – naturalny kolor włosków został precyzyjnie podkreślony.

maskara do brwi

Żegnajcie, brzydkie ubytki!

Mam wiele ubytków, ale z maskarą od Nanobrow po prostu  wypełniam je w kilka minut. To niesamowite!

Żaden z tych produktów, które testowałam, nie dał mi takiego efektu. Moje brwi są zagęszczone, wypełnione i wyglądają naprawdę naturalnie. Przerzedzone włoski stają się już tylko wspomnieniem.

Jestem posiadaczką cienkich brwi wymagających dużo pracy. Z Nanobrow Shape Mascara stylizuję je praktycznie bez żadnego wysiłku 🙂 MEGA!

Efekt laminacji? Naprawdę możliwe!

Nanobrow Shape Mascara pozwala mi uzyskać efekt laminacji, co naprawdę bardzo mnie cieszy. Mogę poczuć się jak specjalistka bez wychodzenia z domu i umawiania się na drogie zabiegi.

Nigdy nie myślałam, że będę w stanie tak dobrze podkreślić swoje brwi bez pomocy kogoś doświadczonego. Teraz są ujarzmione, wyczesane i mają zawsze idealny kolor i kształt!

Gdzie kupić Nanobrow Shape Mascara?

Najprostsza odpowiedź to: na stronie www.nanobrow.pl! Znajdziecie tam wiele kosmetyków do brwi, które przykują Waszą uwagę już przez same eleganckie opakowania 🙂

Paczka została do mnie wysłana kolejnego dnia od złożenia zamówienia, więc nie musiałam długo czekać, co niestety często mi się zdarza w przypadku wielu internetowych sklepów.   

Niebawem mam w planach przetestowanie Nanobrow Lamination Gel. Myślę, że mogłabym połączyć te kosmetyki i dzięki temu osiągnąć jeszcze lepszy efekt! Możecie się zatem spodziewać kolejnej recenzji już niebawem 😀

A jak Wasz makijaż brwi? Znacie już produkty od Nanobrow? A może sięgacie po tę cudowną maskarę, jak ja? Koniecznie dajcie znać, z niecierpliwością czekam na Wasze odpowiedzi!

Papa :*

Mogą Ci się spodobać