Piękny makijaż brwi z Nanobrow Microblading Pen

Makijaż brwi z Nanobrow Microblading Pen. Czy to mój ulubiony pisak do brwi? Recenzuję dla Was marker Nanobrow

Hej! 

Wiem, jak bardzo interesuje Was temat brwi i często zastanawiacie się, jaki kosmetyk do malowania wybrać; dlatego dziś zrecenzuję Wam pisak do brwi Nanobrow. Postanowiłam go zamówić i solidnie sprawdzić, więc z czystym sumieniem mogę powiedzieć, ze jest to bardzo precyzyjny pisak do brwi, który spokojnie możecie wybrać dla siebie. Pokochacie go za łatwość użycia, ergonomię oraz za to, że Wasze brwi dzięki niemu będą wyglądały oszałamiająco! To totalny HOT trend w makijażu brwi!

Nanobrow Microblading Pen – precyzyjny makijaż brwi

Makijaż brwi z Nanobrow Microblading Pen

Czym jest właściwie flamaster do brwi? To kosmetyk który swój początek wziął z… tatuażu brwi! Jest zainspirowany techniką microbladingu, czyli jak zapewne się domyślacie, ma dać na brwiach efekt maleńkich kresek, które wyglądają jak włoski na brwiach. To świetna opcja dla osób, które mają przerzedzone brwi, bo mogą sobie po prostu… domalować włoski! Oczywiście tatuaż jest trwały, więc jeśli się coś nie uda, np. robi go ktoś z małym doświadczeniem, to chodzicie tak przez minimum 2 lata, natomiast w przypadku pisaka, jeśli cokolwiek Wam się nie uda, po prostu bierzecie wacik z płynem micelarnym i ścieracie oraz poprawiacie brew. Osobiście uważam, że pisak do brwi to genialny patent na zagęszczenie brwi!

Pisak do brwi Nanobrow Microblading Pen – najlepszy!

Dziewczyny, pokochacie ten pisak, jeśli macie cienkie, przerzedzone brwi, albo prześwity i ubytki na łuku brwiowym. U mnie do dopracowania jest koniec brwi i początek, gdzie po prostu nie mam za wielu włosków i nie sa one wyraźne. Ale nawet na grubych i gęstych brwiach zdarzają się miejsca, które trzeba dopracować i uzupełnić, więc tak naprawdę pisak przyda się każdemu, tym bardziej ze możecie nim też po prostu podkreślić dolną linię brwi lub pomalować sam ogonek, by go mocniej zaakcentować. To po prostu idealny kosmetyk do optycznego podkreślenia i pogrubienia brwi. Nanobrow Microblading Pen rysuje cieniutkie jak kreseczki, więc możecie nim zmalować niezły make-up i włoski grubsze u podstawy, mega cienie na końcu – jak na prawdziwą brew przystało. 

Przetestowałam – to mega trwały i wodoodporny pisak do brwi!

Trwały pisak do brwi

Ok, muszę Wam powiedzieć, że poświęciłam się dla Was, dziewczyny! 😀 Biegałam w strugach deszczu, taplałam się w jeziorze, biegałam w pełnym makijażu, wyrychtowana jak na wesele, z pięknymi brwiami, pomalowanymi pisaczkiem. Nie ruszyło go nic – ani woda, ani pot. Brwi były cały czas pięknie pomalowane. Możecie w nim spokojnie robić WSZYSTKO – nie zejdzie, nie będzie się rozmazywać, chyba ze same tego zechcecie. 🙂 Formuła jest świetna, ten marker do brwi to mistrzostwo.

Pisak do brwi Nanobrow – gdzie go kupić?

Domowy microblading brwi? O, tak, można tak troszkę powiedzieć! Ten pisak do brwi daje właśnie taki efekt, ma piękne kolorki, a jego cena jest doskonała. W ofercie ma go niejedna drogeria, ale myślę, że najlepiej zamówić go przez internet ze strony producenta: www.nanobrow.pl. Sprawdźcie sami, ponieważ często zdarzają się tam super ceny i promocje. Mam jak najlepsze opnie o tej marce. Nanobrow to szeroki wybór produktów do malowania brwi – sprawdźcie sami i postawcie na piękny, profesjonalny makijaż.

Jakie są mocne strony Nanobrow Microblading Pen?

+ dopasujecie go bez problemu do koloru swoich brwi
+ pozwala osiągnąć naturalny efekt gęstych, pięknych brwi
+ daje efekt mikropigmentacji na brwiach!
+ zapewnia piękny wygląd brwiom, podkreśla kształt brwi
+ pozwala uzupełniać ubytki i daje efekt pojedynczych włosków
+ to szybka i łatwa stylizacja brwi; mazak ułatwia precyzyjną aplikację
+ bez problemu uda Wam się nadać brwiom idealny kształt
+ zakamuflujecie nim wszelkie prześwity w brwiach
+ zapewnia naturalny makeup i szybko wysycha

Polecam Wam bardzo gorąco ten flamaster do brwi, bo dzięki niemu uda się Wam uzyskać zjawiskowy (i trwały) efekt na brwiach! Wybierzcie pisak do brwi marki Nanobrow i koniecznie pochwalcie się efektami w makijażu! Jest on idealny dla brunetek, szatynek i blondynek!

Nanobrow

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Mogą Ci się spodobać