Tusz do rzęs Lancome: Hypnose Drama

Tusz do rzęs Hypnose Drama marki Lancome podkreśla spojrzenie i dodaje spojrzeniu wyrazistości oraz sprawia, że wyglądasz elegancko i pięknie.

Konsystencja kosmetyku została opracowana tak, żeby jak najlepiej nakładać się na rzęsy i maksymalnie ułatwić makijaż oczu. Maskara nie skleja rzęs, nie zostawia grudek, lecz dokładnie pokrywa włoski.

Szczoteczka Hypnose Drama od Lancome jest dość nietypowa. Przypomina lisią kitę: jest gruba, puszysta, wygięta w kształcie litery „S”, a jej włoski są gęsto ułożone. Jak aplikuje się tusz do rzęs takim przyrządem? Trzymaj szczoteczkę poziomo i maluj rzęsy od nasady po same końce. Następnie, ustawiając szczoteczkę pionowo, podkręć delikatnie końcówki. W taki sam sposób pomaluj rzęsy z dolnej powieki.

Tusz do rzęs Hypnose Drama marki Lancome zamknięty jest w czarnym, smukłym opakowaniu. Flakonik został wyprofilowany tak, żeby dobrze układał się w dłoni. Ujście pojemniczka umożliwia pozbycie się nadmiaru maskary ze szczoteczki. Kosmetyk możemy kupić tylko w czarnym kolorze. Gama Hypnose od Lancome.

Produktem uzupełniającym jest eyeliner Artliner. W gamie Hypnose znajduje się wiele innych tuszy do rzęs. A są to:

  • Ombre Hypnose Stylo,
  • Hypnose Volume – a – porter, Hypnose Mascara,
  • Hypnose Doll Eyes,
  • Hypnose Doll Eyes Waterproof,
  • Hypnose Drama Waterproof,
  • Hypnose Precious Cells
  • Hypnose Waterproof.

W gamie znajdują się również cienie do powiek Lancôme Hypnôse Drama Eyes Palette. Jest to idealna paletka do wykonania smoky eyes. W kompakcie znajduje się pięć kolorów, dwa aplikatory (mały pędzelek z podwójną końcówką i miniaplikator z dwiema gąbeczkami) oraz lusterko.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Mogą Ci się spodobać