serum do twarzy z witaminą c Nanoil

Jest najlepsze! Poznajcie serum do twarzy Nanoil z witaminą C

Cześć!

Czy stosujecie serum do twarzy? Jeśli nie, mam dla was najlepszy kosmetyk na pierwsze serum. Jesli tak – wiedzcie, że Nanoil z witaminą C to najdoskonalsza pielęgnacja. To dlatego, że witamina C wpływa najkorzystniej na skórę i jest jednym z najlepiej przebadanych produktów. Ale serum Vit. C Nanoil to cos więcej niż “jakaś tam” witamina. Dlaczego? Dowiecie sie z recenzji, zapraszam!

Serum z  witaminą C – kiedy warto używać?

Ogólnie witamina C jest po prostu potrzebna naszej skórze i komórkom, niezależnie od tego czy macie 20, czy 120 lat. To niby wszystkim znany, a dość niezwykły składnik. Okazuje się, że jej właściwości kosmetyczne są niedoścignione. Żadna inna substancja nie nadaje skórze takiego efektu wypoczętej, zdrowo wyglądającej i tryskającej energią skóry. Witamina C bierze tez udział w syntezie kolagenu – to jego ilość odpowiada za młodą i sprężystą cerę bez zmarszczek. Pomaga pozbyć się plamek posłonecznych, przebarwień skórnych po trądziku i chroni przed fotostarzeniem. To jeden z najsilniejszych antyoksydantów!

To ważne!

Pamiętajcie, żeby sprawdzać zawsze, jaką formę witaminy C ma kosmetyk. czysty kwas L-askorbinowy rozpada się pod wpływem światła czy temperatury. Większość syntetycznych form wit. C też jest nietrwała czyli nieskuteczna lub mało skuteczna. Najlepszą obecnie pochodną witaminy C to etylowy kwas L-askorbinowy, czyli pochodna czystej witaminy. Taką formę witaminy ma właśnie serum do twarzy Nanoil. 

dobre serum do twarzy z witaminą c NanoilSerum z witaminą C Nanoil – prezentacja i opis 

POJEMNOŚĆ SERUM: 50 ml;

CENA SERUM: korzystna, adekwatna do jakości;

STRONA/GDZIE KUPIĆ: www.nanoil.pl

PRZEZNACZENIE: zmęczona, poszarzała skóra, pierwsze zmarszczki, przebarwienia, zły stan skóry, utrata elastyczności;

WIEK SKÓRY: 20+, 25+, 30+, 40+, 50+, 60+, 70+, 80+ itd;

FORMUŁA: lekkie serum na bazie wody, niekomedogenne, nietłuste, doskonale się wchłania, nie osadza sie na skórze;

Serum z witaminą C Nanoil – jak stosować?

Ja stosuję je dwa razy dziennie, rano i wieczorem. Dokładnie tak, jak każde znany wam serum do twarzy. Nanoil z wit. C jest lekkie wiec z pewnością nie zroluje się wam na skórze i zapewni trwały, ładny makijaż. Na noc będzie doskonałą kuracją pod krem do twarzy. Dobrze odżywi i zregeneruje skórę, a rano obudzicie sie z super wypoczętą buzią.

Ja stosuję serum Nanoil zawsze na oczyszczoną i przemytą tonikiem buzię.

Serum z witaminą C Nanoil – efekty 

najlepsze serum do twarzy z witaminą c NanoilTo doskonałe efekty w szybkim czasie! Serum do twarzy, które daje natychmiastowy efekt gładkiej, miłej w dotyku i odpowiednio nawilżone cery? Kupuję to! Nanoil z wit. C sprawia, ze moja buzia stale wygląda na wypoczętą, jest dobrze nawilżona, ma ładny koloryt. Nie zauważyłam na niej żadnych nowych przebarwień po lecie. Nie zauważyłam żadnych nowych zmarszczek, koloryt jest równomierny a skóra elastyczna i codziennie jak po 8 godzinach snu. To doskonałe serum do twarzy. Z nim pielęgnacja to po prostu przyjemność, dlatego wskakujcie na stronę Nanoil, podlinkowaną wyżej i kupujcie serum bez wahania!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Mogą Ci się spodobać